Naši sponzoři

Následujícím firmám patří velký dík, že podpořily naši Cestu kolem světa. Bez jejich podpory by byl náš rozpočet kratší a vybavení chudší:

Generali a.s. – jako jediná pojišťovna, Generali reagovala na naše specifické potřeby osobním přístupem a zájmem. Připravila nám pojištění doslova „na míru“, čímž nám dodala pocit bezpečí a zajištění ve věci na cestách nejobávanější – v našem zdraví. Díky vzájemné spolupráci s námi bude Generali slovem i obrazem po celou dobu naši cesty a my díky ní získáváme obrovskou úsporu nákladů, které bychom jinak museli za zabezpečení našeho zdraví vynaložit.

Europ Assistance s.r.o. – asistenční služba Europ Assistance bude naším strážným andělem, u kterého najdeme pomoc a pochopení, pokud se nám na cestě přihodí něco nemilého. Zárove? od ní máme zapůjčen mobilní komunikátor Nokia, abychom mohli sepisovat po cestě zprávy a články.

IGNUM webhosting – existuje spousta webhostingů, ale IGNUM na nás zapůsobil opravdu profesionálním dojmem – záruka toho, že naše stránky budou celé dva roky dostupné. Firma nám poskytla webhosting a naši doménu na dva roky cesty zcela zdarma.

ZONER software a.s. – jsme spokojení a hrdí zárove?, že našich 70 tisíc fotografií z cesty můžeme zpracovávat právě v českém univerzálním katalogizačním/editačním programu Zoner Photo Studio od společnosti Zoner. Máme před sebou ještě hodně práce, ale zatím jsme nenarazili na úkol, který by tento program pro naši potřebu nezvládnul.

COLEMAN – Campingaz CS s.r.o. – firma Coleman vyrábí velmi zajímavé outdoorové vybavení a její české zastoupení nám poskytlo na otestování námi vyhlédnutý ultralehký stan Rigel X2, vařič F1 Lite a jako třešničku na dortu dva nejnovější spacáky Klickitat X680.Treksport Trade s.r.o. – nikdo už dnes nevyrábí tak dobré batohy, jako jsou staré modely Tatran 80 a Hiker 75 od slovenské firmy Treksport.  Od firmy jsme dostali tyto dva naše kandidáty s velmi příjemnou slevou.

Tilak a.s. – český výrobce Gore-texového (nejen) oblečení je pro mě synonymem kvality a zárove? hrdosti na český původ. A také alespo? trochu přijatelných cen. Kalhoty Ultralight a bunda Attack jsou lehounká dvojka, která nás bude chránit celé dva roky před deštěm. Na naší cestu jsme je získali taktéž se slevou.

AVACOM s.r.o. – univerzální nabíječka Li-ion akumulátorů od firmy Avacom je přesně to, co dokáže nabíjet baterie do obou našich foťáků (Nikon D80 a Kodak V705). K tomu jsme dostali k otestování dvě baterie pro zrcadlovku Nikon D80 a tužkovky Sanyo do GPS.

Aqua Plus s.r.o. – česká firma, vyrábějící perfektní dezinfekci vody, kterou jsme si poprvé vyzkoušeli v Nepálu a byli velmi spokojení. Nízká váha i cena, nezávadnost a v podstatě nezměněná chuť vody po vyčištění mluví samy za sebe. Firma nám poskytla dezinfekci do začátku a kam budeme po cestě potřebovat, tam za námi pošle další.

YATE spol. s r.o. – samonafukovací karimatky od této firmy nemůžeme díky jejich váze využít, ale Yate také dodává lehké titanové nádobí a nepromokavé rukavice Trekmates, což je něco pro nás. Obojí jsme dostali s příjemnou slevou.

Naši sponzořiCestovní pojištění
Cestovní pojištění od GENERALI

Asistenční služba
Asistenční služba EUROP ASSISTANCE

Hosting stránek
a doména
Profesionální webhosting IGNUM

Stan, spacáky, vařič
Outdoorová výbava COLEMAN

Batohy
Batohy TREKSPORT

Bundy a kalhoty
Gore oblečení TILAK

Nabíječka, baterie
Energie od AVACOMu

Dezinfekce vody
Dezinfekce vody AQUAPLUS

Nádobí, rukavice
Outdoorová výbava YATE

Zpracování fotografií
Zoner Photo Studio

Cestovní kancelář
Cestovní kancelář Alpina

Autobusová doprava
Autobusová doprava Jenda

Prosm, zkontrolujte zadan daje

Pro dokonen rezervace prosm opite kd:

Dkujeme, drek jsme zarezervovali.

Kopii e-mailu s rezervac jsme zaslali vm i organiztorovi svatby.